
Bijvoorbeeld over de combinatie van slecht horen en slecht zien, gespecialiseerde zorg en maatschappelijke dienstverlening, onderwijs en werk.
Stel je vraag over de combinatie slecht horen en zien
Deskundige medewerkers zijn elke werkdag per telefoon (085 – 0654590) en mail (contact@dbconnect.info) bereikbaar voor vragen.
Blijkt er behoefte aan expertise die nog niet beschikbaar is, dan kijken de zorgaanbieders naar ontwikkelingsmogelijkheden daarvoor. Daarbij wordt onder meer samengewerkt met de Rijksuniversiteit Groningen, deskundigen werkzaam op het vlak van doofblindheid en de doelgroep (ervaringsdeskundigen).
Initiatief DB-connect
DB-connect wordt mogelijk gemaakt door zorgaanbieders Bartiméus, GGMD, Kalorama, Kentalis en Koninklijke Visio. De organisaties hebben de handen ineen geslagen om informatie voor deze doelgroep beter toegankelijk te maken.
Lees ook over visuele beperking