https://youtu.be/yz-m8fL81ig
Wat willen we bereiken met de campagne (H)erken jij dementie?
We willen:
- meer bewustwording en bekendheid over verschillende vormen van dementie;
- middelen vrij beschikbaar maken die alle betrokkenen kunnen inzetten om dementie bij mensen met een vb meer bekendheid te geven;
- laten zien hoe je samen in gesprek gaat bij een vermoeden van dementie;
- dat mensen weten welke mogelijkheden er zijn om erachter te komen óf dit ook speelt. Je hebt bijvoorbeeld recht op onderzoek;
- laten zien dat het belangrijk is dat je met elkaar kijkt naar passende ondersteuning bij dementie.
Update
- september 2019 -
In uitvoering
- Communicatiemiddelen als korte video’s, teksten en posters voor presentaties, op websites en op social media.
Afgerond
- Tal van video’s, posters, social mediauitingen en verhalen. Je vindt ze op herkenjijdementie.nl.
Bekijk en download de communicatiemiddelen.
Hoe doen we dat?
We praten met mensen die meer van dit onderwerp weten of die er in hun dagelijks werk of bij naasten mee te maken hebben. Met hun input, vragen en bevindingen en vooral ook met wat er allemaal al voorhanden is, maken we verschillende communicatiemiddelen.
Wie zijn wij?
- KansPlus verzorgt de middelen voor deze campagne. Zij haalt haar input uit bestaande documentatie, uit interviews, de Dementietafels en uit diverse meedenksessies.
- Voor vragen kun je terecht bij Dickie van der Kaa (directeur KansPlus) en Ingrid Beerse (projectleider campagne).
Zelf aan de slag

Ga naar herkenjijdementie.nl voor de downloads
Heb je vragen over de campagne, of hoe je die kunt inzetten? Of suggesties? Neem contact op met
Ingrid Beerse.
Dit is deelproject 1 van (H)erken jij dementie? Dit samenwerkingsverband werkt aan het verbeteren van het signaleren en vaststellen van (mogelijke) dementie bij mensen met een verstandelijke beperking.
Naar het project (H)erken jij dementie?
BEKIJK OOK DE ANDERE DEELPROJECTEN BINNEN (H)ERKEN JIJ DEMENTIE