Training | Omgaan met probleemgedrag bij mensen met een verstandelijke beperking
Datum/tijd
Dinsdag 12 september 2023 van 13.00 uur tot 17.00 uur
Kosten
€ 325,00
Binnen de verstandelijk gehandicaptenzorg vertonen mensen regelmatig gedrag dat kan worden betiteld als probleemgedrag of grensoverschrijdend gedrag: fysiek gericht, destructief richting begeleiders en omgeving.
Tijdens deze training bekijken we het vanuit het perspectief moeilijk verstaanbaar gedrag. We staan deze middag stil bij vragen als: Welke oorzaken liggen ten grondslag aan het gedrag? Hoe kunnen we dit gedrag beïnvloeden? Willen we het gedrag begrenzen of juist voorkomen dat iemand dit gedrag vertoont? Tijdens deze training krijg je praktische tips en informatie, en oefen je met de benodigde vaardigheden om de praktijk veiliger te maken. Je leert het problematische gedrag te beïnvloeden vanuit het adequaat lezen van gedrag en vroegsignalering en interventies op situationeel niveau.
Praktische informatie
Datum: dinsdag 12 september
Tijdstip: van 13:00 tot 17:00
Kosten: € 325,- excl. btw per persoon
Locatie: Aristo Utrecht Lunetten
Organisator: Leids Congres Bureau
Aanmelden: via de organisator
Een praktische middag vol concrete handvatten. Spreker Bjorn Canfijn is manager kwaliteit bij Careflex, een organisatie die zich richt op moeilijk verstaanbaar en onbegrepen gedrag. Als hulpverlener heeft hij jaren in de praktijk gewerkt met diverse doelgroepen waarbij complexiteit de basis vormde voor de noodzakelijke hulpverlening. Als trainer en coach heeft hij zich ontwikkeld vanuit het perspectief kijken naar gedrag vanuit menselijke interventies, de functie van gedrag en gedrag reguleren vanuit verbinding. Leidend hierin is het doel dat kwaliteit van leven de basis vormt voor de hulpverlening.
Type evenement
Op locatie